Nieuws

Zomer-Droomfestijn zeer geslaagd

Zomer-Droomfestijn zeer geslaagd

Het was een perfecte dag voor de VSD-leden om weer bij elkaar te zijn. Een zonnetje en aangename temperatuur maakte het ronduit prettig om in Tuin de Lage Oorsprong in Oosterbeek te vertoeven. Bij de opening werden de leden verrast met een prachtig verhaal van de 'Koningin van de nacht' Emma (zie foto). Na de lunch was het genieten van diverse workshops en van de lezing 'Mooie dromen, boze dromen in verhalen en folklore'. Het luisteren naar de harp bij de vijver was een rustgevende afsluiting aan deze intense dag. Tussendoor was er voldoende tijd om dromen en ervaringen uit te wisselen en was het fijn om iedereen weer te zien en te kunnen spreken. 

Veel dank voor jullie komst en tot de volgende keer!

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen