Dromengroep Amsterdam

Over dit evenement

Categorie
Extern (geen onderdeel VSD)
Datum en tijd
6 okt. 2022 19:15 - 24 nov. 2022 22:00

Dromengroep Amsterdam

Dromen zijn tot hulp, inspireren en brengen verdieping. Je komt via je dromen op een directe manier weer in contact met wat je in wezen bezighoudt. Ben je toe aan een nieuwe impuls in je ontwikkeling en ben je benieuwd hoe je dromen daarbij kunnen helpen? Dan is de dromengroep iets voor jou.

Op deze ochtenden onderzoeken we op verschillende manieren de dromen. Iedere ochtend zal in het teken staan van een aspect uit de droomwereld, o.a.: de opbouw van een droom, archetypische symbolen in dromen, het energetisch veld in dromen. Ook is het mogelijk zelf onderwerpen aan te brengen. Maar het belangrijkste wordt het persoonlijke droomwerk. Je komt weer in contact met jouw kern van waarheid.

Het is inspirerend en verrassend om in interactie met anderen je eigen en andermans dromen te onderzoeken. Soms wordt een droom direct geduid, vaak ook onderzoeken we een droom spelenderwijs. We gaan met elkaar op avontuur, rechtstreeks de diepte in.

3 avonden in Amsterdam o.l.v. Edith ter Hoeven
6 oktober; 27 oktober; 24 november
van 19.15 – 22.00 uur in de Cameleon te Amsterdam

Max. 12 deelnemers

Meer informatie en aanmelden: Dromengroep Amsterdam