Nieuws

Kopij voor Droomjournaal aanleveren - najaar 2021

Kopij voor Droomjournaal aanleveren - najaar 2021

Het volgende nummer van het Droomjournaal heeft TOEKOMST als thema. Je mag dit breed nemen! Begon je met een nieuwe ontwikkeling of project door een droom? Kreeg je een voorspellende droom die uitkwam? Bereidden je dromen je op iets voor? Of waarschuwden je dromen je eens voor iets dat nog gebeuren moest? Misschien verraste een droombeeld je, waarin letterlijk iets “op jou toekwam”? Studeerde je op het onderwerp, kun je een boek bespreken dat hier over gaat, of leg je op andere manier een relatie met het thema: laat van je horen! Je bijdrage aan ons Droomjournaal is meer dan welkom!  Je kopij voor het volgende nummer kun je inzenden tot 15 oktober 2021 naar: redactie@droomvereniging.nl

Bekijk in het laatste droomjournaal (die ook op de website staat, hier) achterin de precieze richtlijnen. 

We kijken uit naar jullie bijdrage!

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen