Nieuws

Droomonderzoek naar invloed van planeten

Droomonderzoek naar invloed van planeten

Sinds oktober 2018 doet dromenonderzoeker Peter Evers onderzoek naar de invloed van planeten op onze ziel. Hij heeft onder andere onderzoek gedaan naar de invloed van Pluto, Uranus en Saturnus. Op zijn website mensenster.nl zijn diverse verslagen te vinden en tevens alle 40 dromenonderzoeken die de afgelopen jaren bij conjuncties en opposities van planeten zijn afgenomen.
Het laatste onderzoek over de invloed van Saturnus is recentelijk na de oppositie van Saturnus op 14 augustus afgenomen.

Vind je het leuk om deel te nemen aan dit onderzoek? Dat kan, want het onderzoek loopt nog steeds. Peter Evers hoopt meer deelnemers te trekken, dus meld je aan via zijn site!
 

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen