Dromen in een mandala

korte kennismakingsworkshop

Een droom vertellen of beschrijven, dat kunnen nog wel, maar een droom tekenen, dat kan best lastig zijn, want hoe pak je zoiets aan, vooral als je (denkt dat je) niet kunt tekenen?

Dromen en intuïtieve beelden worden geboren uit dezelfde bron. Daarom kunnen we de beelden die al tekenend ontstaan, net zo benaderen als een droom.

Na een korte meditatieve inleiding laten we lijnen en kleuren op papier ontstaan. Binnen de beslotenheid van een cirkel ga je daarvan een gedeelte  intuïtief uitwerken. Wat dan al doende tevoorschijn komt, kan net zoveel voor je betekenen als de beelden uit een droom. Want niet alleen wat je droomt bent je zelf, maar ook wat je tekent!

Laat je uitdagen en inspireren!

Het lijkt moeilijker dan het is. Dit kan iedereen, ook al heb je helemaal geen tekenervaring. Je hoeft alleen maar een potlood vast kunnen houden.  Geef je over aan de beweging van het moment en de rest gaat vanzelf!
Tekenmateriaal is voldoende aanwezig.

rinievanderleer@hotmail.com

www.tekenenvanbinnenuit.nl